Otvorena pozicija: Sales Specialist

Lilium traži osobu koja će svoje prodajne vještine prenijeti na digitalno tržište.

Oglas za prijem u radni odnos

Imaš dovoljno iskustva u svijetu prodaje i misliš da je idealno vrijeme za korak dalje? Ako je organiziranost tvoj as u rukavu i ako smatraš da svojim prodajnim vještinama možeš osvojiti i tržište digitale, pripremi cv i stisni send, jer upravo si ti osoba koja savršeno odgovara našim zahtjevima!

Lilium d.o.o. je agencija za digitalni marketing koja je na tržištu prisutna više od četiri godine. U toku svog poslovanja uspješno smo implementirali najkvalitetnije marketinške prakse, kreirali uspješne digitalne marketinške strategije i time unaprijedili poslovanje preko 250 svojih klijenata iz različitih branši, omogućivši im uspješno pozicioniranje na tržište.

Biznis svojih klijenata smatramo svojim biznisom, a naše odgovorno i profesionalno poslovanje najbolje potvrđuje status Google i Facebook partnera, plasiranje Digitalne akademije i spektar projekata čiji uspjeh je priznat, kako na domaćem, tako i na stranom tržištu. Želimo proširiti svoj tim, a pozicija koju tražimo je:

Sales Specialist (m/ž)

Mjesto rada: Sarajevo

Opis posla:

  • Predstavljanje naše agencije uz potpuno razumijevanje naših usluga
  • Ispunjavanje mjesečnih i godišnjih prodajnih planova
  • Kreiranje leadova i posvećivanje građenju odnosa sa klijentima
  • Prilagođavanje prodajnih tehnika interakciji sa klijentima
  • Istraživanje i analiza tržišta
  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima

Od kandidata očekujemo:

  • VSS;
  • Minimum četiri godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje tržišta u BiH
  • Iskustvo u radu u odjelima marketinga i/ili prodaje
  • Iskustvo u radu na email kampanjama, digitalnoj promociji i društvenim mrežama
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Aktivno korištenje Microsoft Office paketa
  • Analitičke i organizacione sposobnosti
  • Komunikativnost i kvalitetne pregovaračke sposobnosti
  • Poznavanje trendova i alata digitalnog marketinga

Nudimo Vam:

  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rad na puno radno vrijeme
  • Plaćeni probni period u trajanju od jednog do tri mjeseca (zavisno od potrebe)
  • Rad u ugodnoj i profesionalnoj atmosferi

Prijave možete slati putem maila: info@lilium.ba

Izvor: lonac.pro